Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Про компанію

Приватне підприємство Zevs Engineering завдяки багаторічному досвіду будівництва та експлуатації мийок самообслуговування, враховуючи накопичене уміння та з огляду на постійне удосконалення технології надає якісно нові послуги з організацій автомийного бізнесу.

Діяльність підприємства Zevs Engineering базується на таких принципах: інновація технологій, точність та якість виконання робіт, індивідуальний підхід до кожного замовника.

Компонент відомих світових брендів, програмне забезпечення, розроблене компанією Zevs Engineering та адаптоване до індивідуальних потреб замовника, якісне виконання будівельно-монтажних робіт та авторський дизайн забезпечують ефективність діяльності автомийного комплексу та надають йому автентичного, оригінального вигляду.

Таким чином компанія Zevs Engineering виконує весь спектр завдань по будівництву автомийного комплексу та забезпечує подальше успішне обслуговування.

Приватне підприємство Zevs Engineering було створено людьми кожен з яких мав певний  досвід в автомийному бізнесі.Об'єднавши свої знання та навички ми створили продукт нового рівня. Основними напрямками діяльності приватного підприємства є виготовлення високотехнологічного обладнання для сфери обслуговування, а саме:

  • Обладнання для мийок самообслуговування.
  • Розробляєм та виготовляємо каркаси для мийок самообслуговування.
  • Проводимо весь спектр проектних та будівельних робіт.
  • Виготовляєм та встановлюєм обладнання для ручних мийок.
  • Проектуєм та встановлюєм системи опалення та водопостачання.
Запит на дзвінок

Залишіть свої дані і ми обов’язково перетелефонуєм