Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Обладнання

Обладнання для мийки самообслуговування

нержавіюча сталь марки AISI
Рама для обладнання з нержавіючого металу
Виконана з нержавіючої сталі марки AISI 304. Деталі платформи зварені між собою аргонодуговою сваркою. Всі шви оброблені антикорозійним складом, що дозволяє конструкції бути стійкою до дії корозії і окислення та продовжує її термін експлуатації.
 
помпи INTERPUMP
Вузол високого тиску
В основі  використовуються помпи INTERPUMP (вироблена в Італії)  з кривошипним – шатунним приводом і керамічними поршнями. Робоча частина клапанів в помпі виконані з нержавіючої сталі. Приводиться в дію електродвигуном Nicolini потужністю 4 кВт (вироблена в Італії). Привідна муфта виконана з полімерних матеріалів і у випадки аварії запобігає пошкодженню справних елементів.
 
Насоси-дозатори фірми Dosatron
Насоси-дозатори хімії
Дозатор призначений для змішування і дозування мийних хімічних компонентів. Насоси-дозатори фірми Dosatron були спеціально розроблені для роботи з агресивними середовищами та є лідерами на ринку з виробництва дозаторів агресивних рідин.
Аналоговий регулятор дозволяє точно відрегулювати оптимальну кількість хімії, що дозволяє економити мийний компонент. Іншими словами витрата хімії у порівнянні з конкурентами в нашому обладнанні мінімальний.
 
частотний перетворювач Schneider Electric
 Блок управління
У блоці управління використовуються компоненти промислового призначення такі як:
 • частотний перетворювач Schneider Electric;
 • електронний блок управління клапанами (ресурс 10 років).
 
нержавіюча труба для високо тиску і поліпропіленова труба для низького тиску
Магістралі високого і низького тиску
У магістралі підведення води низького тиску використовується поліпропіленова труба, що дає високу якість збірки, міцність з'єднання, довговічність. Магістралі високого тиску води на рамі виконані з нержавіючої труби. В місцях де потрібна гнучке з'єднання використовується армований шланг високого тиску з групою нержавіючих фітінгів. Всі з'єднання виконані з нержавіючої сталі та можуть бути розібрані навіть після тривалої експлуатації. Це гарантує можливість швидкого і легкого ремонту.
 
Бай Пас
Система «BY PASS»
Для безпечної роботи з пістолетом високого тиску в обладнанні використовується спеціальний вузол «by-pass», який при закритті пістолета виконує перехід води з каналу високого тиску в канал низького тиску. Цей вузол дуже важливий для роботи апарату високого тиску і його надійність прямо пропорційна терміну служби помпи ВТ.
 
Пульт вибору програм мийки
Пульт вибору програм мийки
Служить для контролю часу та вибору програм миття. Складається з: нержавіючого корпусу, блок управління з циферблатом, кнопок вибору програм мийки з підсвічуванням (підвищеної зносостійкості спеціально для зовнішнього використання IP67). Всередині встановлено нагрівач для підтримки постійної температури в зимовий час.
*В Топ навісі пульт вбудований у каркасі.
 
ел.клапанів Burkert
Група електронних клапанів та колектор
Колектор низького тиску служить для попадання рідини в помпу. Всього в системі використовується 3 види води: холодна; гаряча; осмотична; та 2 види хімії: піна; віск. Для з'єднання зворотних клапанів, кранів та електроклапанів використовуємо швидко замінні фітінги, вони забезпечують можливість швидкої заміни комплектуючих у випадку ремонту. Використання електронних клапанів Burkert та Camozzi визнано багатьма виробниками обладнання високого тиску і говорить тільки про надійність.
 
пістолет ВТ
Пістолети ВТ 2 шт. на кожний пост
На посту самообслуговування використовуються два пістолети : низького і високого тиску
Пістолет високого тиску зі спеціальною функцією «анти замерзання». Для зручності ми рекомендуємо використовувати два кольори пістолетів чорний та синій.
Списи та форсунки з нержавіючої сталі. Наконечник списа з прогумованого пластика.
 
пантографи
Пантографи 2 шт. на кожний пост з нержавіючого металу
Кожен пост оснащений поворотною балкою (Пантограф) в кількості 2 шт. Пантограф, обертові елементи, приєднувальні перехідники виконані з нержавіючої сталі. Тому обслуговування зводиться до мінімуму.
 
колчани для пістолетів ВТ
"Колчани" для пістолетів ВТ 2 шт. на кожний пост
Спеціальні пенали із нержавіючої сталі, служать для зберігання пістолетів ВТ і піни та з’єднаний з системою «анти-фрост».
 
Система "анти-фрост"
Система проти замерзання магістралей високого тиску в зимовий період. 
 
7 програм мийки:
 • Мухи;
 • Піна;
 • Очисник;
 • Холодна вода;
 • Тепла вода;
 • Віск;
 • Осмос.
 
Система водопідготовки
Система водопідготовки
Служить для зниження жорсткості води. Принцип дії заснований на процесі обміну у воді жорстких солей на м'які. Забезпечує кращий процес миття та економії хімії.
Вся вода, що використовується комплексом самообслуговування, проходить процес «пом'якшення».
 
Осмос
Осмос потужністю 250 л/год або 450 л/год;
Служить для отримання води, повністю очищеної від мінералів і солей. Осмотична вода, після нанесення на кузов автомобіля висихає без розлучень і «білих» плям.
Осмотична вода зберігається в 1м³ ємкості (входить у вартість) та подається з бочки насосною станцією ESPA(входить у вартість). В залежності від кількості постів підбирається потужність установки.
 
Повітряний компресор
Повітряний компресор
Повітряний компресор 100 л ресивер 5,5 кВт 10 Атм;
 
вузол нагріву води, змішувачі та тепла підлога
Необхідні додатково:
 • вузол нагріву води, змішувачі;
 • тепла підлога на постах.
 
Запит на дзвінок

Залишіть свої дані і ми обов’язково перетелефонуєм